Nechcete změnit vypínač?

Na tom, že doma i leckde jinde používáme elektřinu, není vůbec nic divného. Stalo se to už dávno samozřejmostí, nad kterou se nepozastavujeme.
Ovšem k tomu, abychom si tuto mohli dopřávat, potřebujeme mimo jiné i vypínače. A jakkoliv se nepozastavujeme ani nad těmito, zde bychom asi měli svůj pohled na věc přece jenom změnit. A to proto, že zatímco na elektřině nic změnit nemůžeme, u vypínačů je to jiná. Ty stále ještě až příliš často používáme takové, jaké byly poplatné i hodně vzdálené době, jež už zmizela v propadlišti dějin.červený vypínač
Dodnes máme v mnoha příbytcích ony zcela neatraktivní modely, jaké se u nás vyráběly ještě za totality, kdy jsme si je pořizovali jednoduše z toho prostého důvodu, že nic lepšího k sehnání nebylo. A je chyba, že si je ponecháváme a používáme i dnes, kdy už je nabídka alternativ více než pestrá a můžeme si tak dopřát i něco podstatně lepšího.
Porovnejte si třeba takovéto klasické vypínače, jaké používáme po notně dlouhou řadu let, s tím, jak vypadají vypínače Schneider Lightpark! Možná budete přímo překvapeni tím, jak se od sebe tyto liší. A to nikoliv pouhou funkcí, nýbrž hlavně vzhledem.
Zmíněná vysoce modulární řada UNICA nám může nabídnout přesně to, co nám doposud často schází. A to možnost výběru právě takového vypínače, který dokonale zapadne do leckterého interiéru. Protože je tu na výběr ze široké barevné škály, z různých barev a barevných kombinací, ba i designů. Které se všechny bez rozdílu hodí k jednotným modulárním strojkům, jež jsou tu používány. Takže si tu člověk může hravě vybrat z různých tvarů a barev rámečků, aniž by riskoval, že tyto nebudou kompatibilní s tím či oním strojkem.černá šňůra
Každý si tu tak může najít přesně takový vypínač, jaký by si na tom kterém místě představoval, každý si tu přijde bez problémů na své. A může tak jednou provždy skoncovat s tím, co liknaví našinci používají dodnes. A co bývá nejednou přímo pro ostudu.
A co vy? Půjdete s dobou a pořídíte si nějaký dokonalý typ vypínače? Nebo budete nadále zpátečnicky tvrdit, že vám ty staré nevzhledné modely z dávných časů stačí?

5/5 - (1 vote)