Prostředí, které vás zkrášlí

Poslední dobou jste zajisté mohli přemýšlet o tom, jak vám tato zařízení chybí. Každá změna, kterou odborníci provedou, se totiž odrazí na vaší vnitřní pohodě. A tu rozhodně v současné době potřebuje každý. Vyplatí se navštívit ověřená místa, kde vám budou věnovat maximální péči a také tak trochu vás rozmazlovat. Přesně tak jako to dělá Barber shop. Nachází se v Praze 5 a zde si skutečně každý užije svoji chvilku pohody, získá moderní sestřih, případně se vyladí další nedostatky, které brání hezkému vzhledu. Nicméně jsou zde nejen šikovní a rozumí vašim potřebám, tudíž si můžete zvolit vámi ověřenou klasiku nebo risknout nové trendy, které zkrátka frčí. Prostředí celkově působí velmi příjemně, a tak si zde můžete zcela nezištně odpočinout od stresu a běžných denních starostí.

barber shop

Nebaví vás nákupy? Máme pro vás skvělý tip

Nákupní centra jsou přímo překypující obchodní zónou. Nechcete sice urazit partnerku, tak se vydáte s ní na slíbené nákupy. Nicméně v Nákupním centru na Zličíně se můžete krásně tomuto slibu vyhnout a místo nákupům se věnovat své vizáži. Každá žena to pochopí, že chcete být krásný a přitažlivý, což po ukončení návštěvy barber shop Praha 5 nebude žádný problém. Nejen, že vám čas rychle uteče, ale můžete si ho zpříjemnit i sklenkou dobré whisky, oblíbeného rumu nebo pokud jste milovníky piva, tak vás potěší sklenice vychlazeného zlatavého moku. Bude to váš svět uprostřed hemžícího se mraveniště lidí, kteří sem přišli nakupovat. Kdo to zkrátka nezkusil, tak netuší, co to přináší za kladné benefity.

Maximální péče

Kromě profesionálního přístupu lze očekávat maximum péče o váš vzhled. S tím souvisí i péče o celý obličej a vizáž.

  • Máte tvrdé vousy nebo citlivou pokožku a bojíte se zarudnutí, které je vám nepříjemné? Již nemusíte, čeká vás totiž služba, která spočívá v napaření těchto míst, kdy si unavená pokožka dostatečně odpočine a dokonce i tvrdé vousy se stanou poddajnějšími.
  • Co vyzkoušet řádný ověřený starý a osvědčený chlapský rituál za pomoci břitvy? Když je obličej pěkně napařený, stačí napěnit tvář a pustit se do práce. Nemusíte se obávat, protože profesionálové to mají jednoduše v ruce. Stačí se jen pohodlně usadit a objednat si oblíbený nápoj, který bude možná i skvělou odměnou za statečnost. Ale skutečně se jedná jen o prvotní pocit, protože tento způsob si určitě zamilujete, je daleko šetrnější a efektivnější k pokožce. Nechybí rovněž řádné ošetření moderními přípravky.
  • Posledním krokem je rozhodně úprava vlasů. Buďte moderní a šik. Nevíte, jaký sestřih zvolit? Nevadí, odborníci poradí a doporučí jen to nejlepší.

barber

Barber shop vás překvapí nejen svým přístupem k zákazníkovi, ale rovněž i další nabídkou speciálních produktů a nechybí ani možnost zakoupit dárkový poukaz, který rozhodně potěší každého obdarovaného. Snad jen přece jenom to má menší skulinu. Je to silně návykové, protože po této úpravě vaší vizáže se za vámi nejedna žena otočí.