Aby maminky věděly, že se na ně myslí!

Většina lidí dává přednost tomu, že po příchodu miminka na svět je slušné a vhodné, dát nějakou maličkost v podobě dárku mamince pro její děťátko. Málo kdo si však už vzpomene na maminku, která si všechnu dřinu oddřela sama a ještě se tak krásně o tak malinké stvoření starala v době, kdy ho nosila v bříšku. Pamatujte, že i maminky si zaslouží vědět, že se na ně myslí. A jak toho nejlépe docílit? Dárkem i pro ně!
zrzka s knihou.jpg

Něco pro maminku

Můžete si dát tu námahu a přivést dárek už do porodnice. Ovšem tam se hledí i na pravidla, kterými je dobré se řídit. Živé květiny způsobují alergie a nejsou přípustné. Čokolády se neslučují se správnou životosprávou v době kojení. A ani za nápoje, které jsou sice nealkoholické, ale zato obsahují velké množství bublinek, vás nikdo v porodnici nepochválí.
V takovém případě si nechte návštěvu až na domácí prostředí. Čím však můžete upoutat pozornost maminky, která odvedla tak dokonalou práci a zaslouží si odměnu, která bude více než netradiční?
tvorba melírů.jpg

1. Kniha– každá maminka si bude jednou za čas potřebovat odpočinout a věřte tomu, že bude toužit po tom, se v době, kdy její miminko usne, odtrhnout od reality a povinností, které doma má. Může jí v tom pomoci dobrá a kvalitní kniha, do které se úplně pohltí a dodá jí novou energii.
2. Návštěva kadeřnice– řekněme to na rovinu, ne každá máma má čas vypadat nejen skvěle, ale i fantasticky upravená. Péče o vlasy jde pár měsíců po porodu zásadně stranou, a tak jí poukázka do kadeřnictví udělá více než nesmírnou radost. A může ji využít – kdy jen bude chtít.
3. Masáž– i to ocení každá máma, která je ztuhlá díky tomu, že své miminko pořád chová v náručí a nevyspaná, protože má doma profesionálního „nespavce“. Masáž je relaxační záležitost, kterou rozhodně žádná nepohrdne.
zarámované oblečky.jpg

Co pro malý zázrak?

To, co nejvíce ocení jak malé miminko, tak jeho maminka – je velká zásoba plenek. Pokud chcete darovat užitečný a opravdu vděčný dárek, nakupte plenky různé velikosti a přidejte k nim nějaké přání do života, které bude od srdce a hlavně od vás.

Posted in Nezařazené