Betonový plot je top

Každý kdo nemá kolem svého domu, tak dělá velkou chybu. Nejen, že je jeho dům a zahrada přímo vystavěna zlodějům, ale také nemají žádné soukromí. Díky plotu se Vám zvedne bezpečnost a také Vám po pozemku nebudou chodit cizí lidé. Nejevíce se v dnešní době staví ploty betonové, i když jsou dražší, tak jsou nejlepší možnou volbou. Svými vlastnostmi patří mezi nejlepší této doby a dokonale Vám poskytnou soukromí. Pokud betonový plot nemáte, tak je ten nejvyšší čas do něho investovat, zaručeně se Vám vyplatí.

plot

Betonové ploty se vyrábějí a instalují buď jednostranně, nebo oboustranně. Takže buď si necháte udělat mozaikou pouze jednu stranu, nebo obě. Také si budete moct vybrat, jaké výplně a dekor bude mít Váš plot. Pokud zvolíte betonový plot se dřevem, tak musíte počítat s tím, že se během let budete muset o dřevo starat. Jestliže Vám však nevadí časté lakování a ošetřování plotu, tak je tento plot nádherný a dokonale doplní vzhled zahrady. Další možností je výplň kovová, nebo plastová. O tyto dvě verze je starání podstatně nižší. Betonový plot lze také vystavět na jakémkoliv místě a obestavět s ním jakkoliv velký pozemek. Navíc má plot protihlukovou a povětrnostní bariéru a dokáže být vysoký až tři metry. Tím Vám zajistí naprosté soukromí před sousedy a lidmi z ulice. Navíc na plot nepotřebujete žádné stavební povolení.

plot (2)

Navíc tato firma vyrábí také brány a branky, které dokonale sedí k betonovému plotu. Vyrábějí je ve dvou variantách a to posuvné brány samonosné, nebo dvoukřídlé brány. U bran si taktéž můžete vybrat, jaké chcete výplně. Platí stejné zásady jako u plotu samotného. Tudíž je dobré si promyslet, jaké výplně chcete na brance mít.

Pokud tedy přemýšlíte nad realizací plotu, tak zvolte betonovou variantu. Nejen, že se Vám časem financování vrátí, ale také vydrží dlouhé roky.