Jak vybrat správný kočárek

Chystáte se do rodiny přivítat nového člena a čeká Vás shánění výbavičky? Tato fáze je obtížná (v oblasti rozhodování i financí), ale přesto velmi krásná a většina maminek si ji užívá. Kromě oblečené je pro miminko potřeba pořídit spoustu dalších věcí – postýlku, autosedačku, nosítko, vaničku, chůvičku, hnízdečko a další a další. Ale to nejdůležitější rozhodování, které budoucí rodiče musí provést, je výběr kočárku. Kočárek je věrný služebník, který by měl odchovat nejen Vaše prvorozené děťátko, ale i další děti, ať už ve Vaší rodině nebo kdekoliv jinde, kam by byl později přesunut. Kočárek je větší investice, a tak se Vám musí vyplatit. Pohodlí Vašeho miminka je zásadní, ale velmi důležitá je i Vaše spokojenost, kočárek musí být krásný na pohled i pohodlný na vožení a dobře funkční.

Pro nejmenší

Pokud se Vám podaří ulovit takový kousek, může Vám dělat radost řadu let. Výběr kočárku se nesmí uspěchat a je dobré si prohlédnout nabídku řady různých firem, protože každá má své silné stránky někde jinde. S koupí tohoto pomocníka je tedy spojeno náročné rozhodování a řada možností, ze kterých musí rodiče volit. Chcete si pořídit jeden kočárek hluboký a druhý sportovní, nebo raději kočárek dvojkombinaci? Bude mít městská nebo terénní kola? Chcete k němu i nějaké doplňky jako autosedačku, fusak nebo náhradní kola? A jaký je Váš vkus v oblasti barev a vzorů?

I pro starší

Dvojkombinace či dokonce trojkombinace kočárků se stávají dnes stále populárnějšími, protože šetří finance, čas i prostor. Kočárek v kombinaci 2v1 je tvořen hlubokým kočárkem, který, až dítě vyroste, můžete změnit na kočárek sportovní, bude tak růst s Vaším děťátkem až do věku tří nebo dokonce pěti let. Pokud jezdíte autem a chcete si nákupy ještě více usnadnit, trojkombinace obsahuje navíc autosedačku. Ať už si vyberete kočárek jednoduchý, dvoj či troj kombinovaný, můžete si jej dále přizpůsobovat Vašim potřebám a stylu života – výška, typ kol, nosnost, prostornost, skladnost a mnohé další parametry. Kočárek je důležitou volbou a Vy si zasloužíte tu nejlepší nabídku.