Náramky, které sledují každý váš krok

Pokud byste také rádi vlastnili náramky, které dokáží sledovat každý váš krok a nejen to, pak máte rozhodně možnost. Tenhle vynález otřásl lidskou společností a začíná jej vlastnit čím dál tím více lidí.
Jejich používání je opravdu snadné a zvládne to úplně kdokoliv a kdykoliv. Stačí jen, když je budete nosit na ruce a tenhle náramek bude následně provádět zadané výpočty místo vás. Doporučuje se nosit na ruce, která je pro vás dominantní. Pokud nevíte, která ruka je dominantní, pak je to ta, kterou píšete. Jestliže se podíváte na spodní stranu náramku, můžete tam vidět malý senzor, který zaznamenává vaši aktivitu a to 24/7.
v keckách v lese
Pokud do náramku investujete více peněz, dokáže vám změřit dokonce i tep a vypočítat i počet kalorií, které jste za den spálili. Jestliže patříte mezi ty, kteří se hodně hlídají v jídle, pak pro vás bude pořízení tohoto náramku opravdu skvělou volbou.
Na jejich ovládání také není vůbec nic těžkého. Displej je totiž u novějších modelů dotykový. Lze jej dokonce spárovat s chytrými mobilními telefony. Spárování probíhá přes aplikaci, kterou si musíte do vašeho mobilního telefonu stáhnout. Aplikace potom sama popisuje každý krok. Údaje z náramku se budou poté zobrazovat ve vámi stažené aplikaci.
v klidném spánku
Dokonce je zde možnost zapisování jídelníčku. Pokud tedy potřebuje shodit pár kil, pak byste to měli určitě vyzkoušet.
Napadlo by vás někdy, že byste mohli být monitorováni i ve spánku? Nyní už je to realitou. Náramek má totiž funkci, která vás probudí vibrací ve vámi nastavený čas. Rozhodně tuhle funkci ocení ti, kteří vstávají v jiný čas než jejich drahá polovička a aby zamezili nepříjemnému zvuku budíku a tím probudili všechny okolo, mohou používat tenhle vynález.
A co vy? Vlastníte taky tenhle náramek a jste s ním spokojeni tak, jak výrobci slibují?

Posted in Nezařazené