Naučte se nosit puntíky – Tento vzor rozhodně z módy nevyšel, jak ho ale vhodně kombinovat?

Puntíky se nosily dříve ale nosí se i dnes. Přemýšlíte, jak vhodně kombinovat tento nápadný vzor? Puntíky vám jistě budou náramně slušet. Zkusíte je? 

Naučte se nosit puntíky – Tento vzor rozhodně z módy nevyšel, jak ho ale vhodně kombinovat? 

Puntíkované šaty nebo sukně, trošku to připomíná doby dávno minulé, ale nejde jen o retro módu a to ani zdaleka. Puntíky jsou už zase v módě a tak se je nebojte nosit. V puntících budete vypadat skvěle, elegantně a módně, navíc působí křehce a netradičně. Jde ale o poměrně výrazný vzor, takže si dejte pozor na různé kombinace. I když i romantické kousky můžete nosit například ke koženým botám či koženkovému křiváku, příliš to nepřežeňte hlavně s barvami. 

černé šaty a bílé puntíky

Zahalte se do puntíků 

Je mnoho příležitostí, kam puntíky můžete vynést. Vždy záleží na tom, jaký kousek vás nadchne a ohromí, puntíky totiž můžete volit pro volnočasové modely, ale i do společnosti nebo do práce. Asi nejčastější jsou šaty s puntíky, mohou být barevné, mohou být jednotné, nejtradičnější jsou jistě černé šaty s bílými puntíky. Bílé puntíky skvěle vypadají i na červené barvě, ale těch možností je opravdu neskutečně mnoho. Pokud se do puntíků zahalíte tak, že zvolíte puntíkované šaty, pozor na doplňky, boty či kabelku. Už se držte pravidla, že samotné puntíkované šaty jsou opravdu výrazné a nepřehlédnutelné a tak by to mělo i zůstat. Nepřehánějte to proto s tím ostatním. 

červené šaty s puntíky

A jak kombinovat? 

Co se týče kombinace, například puntíkovaného svetru s kalhotami nebo sukní, nebo naopak puntíkované sukně se svrškem, i zde platí, že je třeba se držet jednoduchosti. Pokud máte sukni s puntíky, určitě se dobré držet se té nejlepší kombinace. Černá sukně s býlími puntíky náramně vynikne, pokud si oblečete černé jednoduché tričko či halenku. Zkrátka celistvost by měla být zachována, model by měl působit co nejvíce vkusně a jednotně. Důležité je, že právě puntíků si každý všimne, a právě proto je nosíme. 

Pokud chcete být ještě více zajímavě oblečené, zkuste do vlasů přidat stejnou čelenku. Bude to vypadat úchvatně a naprosto originálně.