Pomoc v nouzi

Naše firma je tu právě od toho, aby Vám pomáhala a usnadňovala Vaše problémy. Hledáte někoho, kdo by Vám v oblasti instalatérství poskytl opravdu kvalitní služby? Chcete si být naprosto jistí, že Vaše plynové rozvody jsou v pořádku? Tak od toho jsme tady! Naše firma A.K. servis je připravena Vám pomáhat už více než třicet let. Máme tudíž ? léta zkušeností a jsme více než kvalifikovaní provádět veškeré instalatérské práce, čištění odpadů, topenářské práce a mnoho dalších. Sami se o tom můžete přesvědčit na našich internetových stránkách.

Trubky

Jsme si vědomi toho, že v dnešní době, kdy není nic zrovna levné, není jednoduché vyjít s penězi. A proto naše služby nabízíme tak, aby si je v případě potřeby mohl dovolit každý. Na našich internetových stránkách naleznete naše veškeré kontaktní informace. Ty můžete využít, jak v případě potřeby našich služeb nebo pokud Vám naše informace nebudou stačit a budete se chtít na cokoliv doptat. Rádi Vám se vším poradíme a pomůžeme s tím, co bude v našich silách.

Naše dojezdová lokalita je Praha a Středočeský kraj. Můžete se ujistit sami, že naše služeb jsou vždy tam, kde jsou potřeba. V případě nouze jsme schopni u Vás být do hodiny. Jsme vždy připraveni pomoci. Naše služby zahrnují instalatérské práce, havarijní služby Kanalizace-instalateri či drobné opravy, topenářské práce, plyn, čištění a revize odpadů a kanalizací nebo třeba zednické a obkladačské práce.

Trubičky

Veškeré informace, které budete potřebovat naleznete na výše uvedeném odkazu. Je tam seznam našich výjezdních míst a také seznam našich nabízených služeb. V kolonce ceník zjistíte, že naše ceny jsou opravdu rozumné. Je to z toho důvodu, že chápeme a víme, jak je důležité mít nečekané události co nejdříve vyřešené. Tak na co ještě čekáte? Stačí kliknout na výše uvedený odkaz na webové stránky a jste u nás.