Techno Life – spolehlivá distribuce léčiv

To nejdůležitější je, aby nabízené léky a zdravotnické potřeby byly skutečně prospěšné našemu zdraví. A to je práce pro farmaceutické distributory.

Zdraví je snad pro každého z nás to nejdůležitější. Tak by to mělo být. Když navštívíte lékaře, který vám předepíše lék, následně si ho jdete do lékárny koupit, tak věříte, že vám lékárník, než lék prodá, odborně poradí s jeho užíváním.

Léky by měly být od certifikovaného výrobce a mělI by být pro každého jedince vhodné a účinné. Protože léků s podobným složením je na našem trhu velmi mnoho, ale Vám zrovna nemusí vyhovovat. Ať už složením nebo i cenou.

Každá nemocnice nebo lékárna by si měla vybírat toho nejlepšího farmaceutického distributora, který jim s odbornou péčí spolehlivě dodá kvalitní a certifikované léky.

distributor léčiv

Naše farmaceutická společnost Techno Life s.r.o. nabízí nejenom lékárnám, státním a soukromým nemocnicím, různým léčebným a výzkumným ústavům odbornou a spolehlivou spolupráci v distribuci léčiv Technolife.cz

Na našich webových stránkách se můžete seznámit s komplexní nabídkou, včetně zajištění logistiky, která je pro vás velmi důležitá, protože dodáváme vybraný farmaceutický materiál s registrací, s možností úhrady ze zdravotního pojištění a vždy včas. Takže všechny starosti s distribucí léků a zdravotnických potřeb můžete přenechat nám.

léky pro zdraví

Certifikované léčiva s nejlepší kvalitou a spolehlivé rychlé dodání podle vašeho výběru – to je pro nás to nejdůležitější. Vždy reagujeme obratem na vaše požadavky tak, abyste byli v rámci spolupráce naprosto spokojeni. Reagujeme rychle i na novinky ve farmaceutické oblasti, o které byste měli zájem.

Při objednávce na našem e-shopu technolife.cz při výběru potřebných zdravotnických produktů, máte u nás jistotu, že vámi objednané zboží vám dodáme do 10 dnů. Veškerý potřebný materiál týkající se koronaviru, (např.: duplexní kity pro detekci SARS-CoV-2…) dodáváme do 5 dnů.