Vytvořte si svoje vlastní hodinky

Ženy milují doplňky, a jedním z velmi oblíbených doplňků jsou hodinky. Hodinky nestárnou, nosí se již celá staletí, a nosit se budou dál. Mají styl, šmrnc, dají se nosit kamkoliv a s jakýmkoliv oblečením. Je to rovněž sběratelská komodita, a to člověk nemusí sbírat jen světově proslulé výrobce v hodnotě mnoha statisíců korun. V posledních letech se do popředí dostaly hlavně moderní hodinky, které si propojíte s telefonem. Klasické hodinky s ciferníkem, které vám “jen” ukážou čas, ale z módy nikdy nevyšly. Opět se jim dává prostor v časopisech, a znovu se staly královnami doplňků.

ciferníkové hodinky

U nás najdete dřevěné hodinky dámské Robswood v několika provedeních. Všechny se pyšní krásným zpracováním, kvalitním materiálem a skvělou cenou. Všechny naše výrobky jsou ručně vyrobeny, a každý kus je tak originál. Výrobky pochází z České republiky, takže jejich koupí podpoříte lokální výrobce. Nabízíme vám i jedinečnou možnost, díky které si můžete svoje hodinky navrhnout sami.

Jak na to?

Jednoduše si

  • vyberete náramek (kůže nebo dřevo)
  • zvolíte velikost ciferníku
  • zvolíte, zda chcete datumovku
  • vyberete design
  • vyberete dřevo – v nabídce je velké množství jak domácích, tak zahraničních dřevin (eben, ořech, javor a další)

Každé hodinky vyrábím pečlivě a precizně, aby byl výsledek opravdu krásný, a majitelé hodinek na ně mohli být právem pyšní. Prohlédněte si fotografie hotových kousků, a můžete se i inspirovat při výběru svých vlastních.
K výrobě používám buď bateriový strojek, nebo automatický.

hodinkový strojek

Jeden kus hodinek trvá vyrobit mnoho hodin, proto je možnost výroby značně omezená. Měsíčně lze vyrobit jen okolo dvaceti kusů hodinek, proto je třeba počítat s delší dodací lhůtou, protože jde o zakázkovou výrobu. I tak je vždy mým cílem dodat hotový výrobek zákazníkovi co nejdříve.
Hledáte jedinečný dárek, ale výběr chcete nechat na obdarovaném? Kupte jako dárek dárkovou poukázku, kterou může obdarovaný sám uplatnit na zboží, které si vybere.