Marmeláda bez cukru? Ano i to jde!

Cože marmeláda bez cukru? To opravdu existuje? Ano přečetli tento text správně! I bez cukru a přidaných látek, a éček se dají dělat dnes bio výrobky! Bílý cukr je pro naše tělo takový malý nenápadný zabiják, který pomáhá při nárůstu diabetu už u malých dětí, ale i u dospělých jedinců. Jeho konzumace denně překračuje maximální doporučené množství. Zkažené zuby, vznikající záněty v tenkém střevě, překyselené žaludek a další věci, které kdybychom jmenovali tak nám tu vznikne odborný článek. My se snažíme u nás vyrábět kvalitní bio produkty, u kterých si nemusíte lámat hlavu a strachovat se o to zda si vědomě neubližujete.

bioláda borůvka

Naše marmeláda bez cukru Eshop.koldokol vám zaručí kvalitu za výhodnou cenu. Již odedávna naše prababičky, babičky připravovaly domácí marmelády, džemy a šťávy výhradně ze svých surovin, které nasbíraly na svých zahrádkách. Nepoužívaly žádné pesticidy, ale byly spjaté s přírodou, a pečlivě jí sledovaly. Jsme jednou velkou součástí této krásné přírody, která nám dává tolik svých plodů, a mnoho dalšího v bio kvalitě. Můžete si u nás prohlédnout naší Bioládu hrušku, Boládu švestku, Bioládu borůvku, Bioládu jahodu, Bioládu rakytník, Bioládu meruňku, Bioládu višeň, Bioládu zahradu.

bioláda vánoční set

Nabízíme také limonády, sirupy i přírodní kosmetiku. Tuto kosmetiku ocení jistě vaše drahé polovičky, protože přírodní kosmetika je vhodná pro citlivou pleť i kůži, proto se nemusíte bát jí darovat své milované. Navíc máme i bylinné čaje, které jsou také velmi užitečné a zdravé. Pro děti nebo i pro vás, tu máme zdravé mlsání, které využijete při oslavách, při sezení u televize nebo i na Silvestra! S každým nákupem vám velmi rádi poradíme, a třeba u nás nenakoupíte jen jednou, ale budete našim pravidelným zákazníkem, který se k nám bude rád vracet. Na Vánoce pro vás máme vždy vánoční balíčky, a pod stromečkem určitě udělají vašim blízkým obrovskou radost. Protože kdo by nechtěl být po celý rok zdravý? Doprava máte u nás také zdarma při objednávce nad 850,- Kč!