Online svět kolem nás

V přítomné době můžete být vždy a všude online. Ať už je to díky mobilní internetové síti, která je k dispozici téměř všude nebo díky síti Wi-Fi, kterou nalezneme na spoustě veřejných míst.
inteligentní domácnost
K internetu je již možné připojit skoro všechny zařízení které vlastníte nebo používáte. Nejklasičtější zařízení, na kterém používáme internet je asi pro všechny počítač, můžeme na něm díky internetu hledat užitečné typy a informace, hrát hry online či koukat na filmy. Dalším zařízením je tablet a telefon, dnešní moderní tablety a telefony můžeme využívat téměř k těm samým věcem jako počítač. Mobilní telefony většinou používáme ke komunikaci, ale již ne jako dříve, a to k obyčejnému volání a psaní SMS. V online době plné internetu jsme obyčejné volání vyměnili za internetové volání a zprávy jsme vyměnili za různé messengery. Díky různým aplikacím, které si můžeme stáhnout jak do telefonu, tak do tabletu si můžeme propojit tyto přístroje s tzv. chytrými hodinkami.

Chytré hodinky nám zobrazují nové zprávy a hovory, můžeme je přes ně i přijímat, dále můžeme chytré hodinky používat jako sportovní fitness hodinky, spousta z nich je i vodotěsných a obsahují měřič tepu. I přes chytré hodinky můžeme pořád zůstat připojeni v online světě a sdílet naše myšlenky a zážitky.
Další elektronika, díky které můžeme být online kdykoliv je chytrá televize.
internet věcí
Takzvané chytré televize mají také možnost připojení k internetu, můžeme na ní využívat různé internetové televize a kanály, dále na ní můžeme hrát internetové online hry, být v kontaktu se svými přáteli a kdykoliv se nám zachce tak si můžeme zkontrolovat například zeď na našem Facebooku nebo kteroukoliv sociální síť.
Díky online světu můžeme být pořád v obraze, číst nové zprávy ze světa a okolí, objevovat a prozkoumávat nepoznané zákoutí současného světa, nebojte se modernizace věcí a zapojování internetu do běžného života.

Posted in Nezařazené