Spojte dovolenou na Jižní Moravě s příjemným zážitkem – vytočte si svůj hrnek!

Kurzů na výrobu keramiky je na internetu opravdu velké množství, ale ne každý je cenově dostupný. Také se často setkáváme s nevhodnou provozní dobou, nebo s hromadnými kurzy pro mnoho osob, kde se vám příliš nevěnují. Proč nespojit dovolenou mezi vinnými sklípky s trochou hraní a poučení?
Tento způsob seznámení s keramikou nabízí i firma Křepická keramika. V její nabídce najdete dokonce několik různých možností, jak se s tímto zajímavým řemeslem seznámit a vyzkoušet si ho. Dokonce vám pak vaše výrobky po dalších úpravách jako je glazování a vypálení pošlou domů. A jaké kreativní programy nabízejí?
hliněný ptáček
• ZKUS SI TO
asi 3-4 hodinový prográmek, při kterém si účastník vyzkouší něco vymodelovat, vytočit, začistit a namalovat. Je vhodný zejména pro děti, které si takto nezávazně vyzkouší, zda by je to vůbec bavilo.

· INTENZIVNÍ
Program pro děti i dospělé rozvržený do dvou dnů. První den je věnován točení i dalším technikám, druhý den probíhá dekorování a dokončovací práce.
hrnčířský kruh
· TOČÍ CELÁ RODINA
Varianta, při které si děti i dospělí vyzkouší možné techniky a zároveň mohou vytvořit nějaké větší kolektivní dílo.

· SKUPINOVÝ
Tento program je určený pro větší skupiny dětí například na škole v přírodě, nebo jako příjemný výlet na letním táboře. Je vhodný i jako doplňující program v rámci výtvarné výchovy pro školy v blízkém okolí.
A ten možná nejlákavější
keramické nádobky
· RODIČE ODPOČÍVAJÍ, DĚTI SI HRAJÍ
K náplni asi není co dodávat. Keramici se motají kolem vašich ratolestí a vy sedíte na zahrádce a popíjíte třeba dobré vínko.
Provozovna má plně vybavené zázemí, točíř i malířka se vám plně věnují a je možné si domluvit dobu návštěvy dle individuálních potřeb. Dokonce vám zde uvaří kávu i čaj (vše v ceně programu) a v létě si můžete posedět na zahrádce.
Firma Křepická keramika spolupracuje s místním penzionem U Hájků, který je nedaleko, takže je možné propojit relaxaci, výlety po okolí a jistě cennou zkušenost s keramikou.

Takže neváhejte a „zkuste si to“