Zažijte dokonalou relaxaci v Lednicko-Valtickém areálu


Ať už jste unavení, bolí vás celý člověk nebo si zkrátka chcete jen užít klidný a příjemný pobyt společně s vaším protějškem, pak zavítejte do wellness hotelu v Lednici, který vás tu rád přivítá. Naberte síly a přijeďte k nám zrelaxovat. Kromě krásného okolí a spousty zajímavých výletních cílů na dosah si u nás můžete užít příjemný pobyt v útulném hotelu, skvělé jídlo a jako třešničku na dortu třeba privátní wellness ve dvou.

valtice

Romantika, jak má být? I to se vám u nás může splnit. Vezměte svou drahou polovičku a přijeďte si užít společné romantické chvilky ve dvou v kombinaci s dokonalou relaxací, která vám jistě přijde vhod.

K DISPOZICI JE VÁM PRIVÁTNÍ RELAXAČNÍ ZÓNA
V našem hotelu je vám k dispozici soukromé wellness centrum. A jaké relaxační prvky tu na vás čekají? Konkrétně je to vířivá vana, kde si dokonale odpočinete v hřejivé bublinkové lázni třeba se sklenicí sektu. Dále se můžete prohřát v sauně nebo se uvolnit při relaxační masáži.

A aktivity během vašeho pobytu? O ty určitě nebude nouze. Užijte si pobyt v samém srdci Lednicko-Valtického areálu, jehož dominantou je krásný zámek, ale také spousta dalších zajímavých pamětihodností a výletních cílů, takže o výplň vašeho volného času budete mít v každém případě postaráno. V létě si tu můžete užít projížďky na kole nebo na loďce, vykoupat se v rybníku, nebo si užít procházky krásným okolím.

relax

A pro ty, kteří holdují vínu je tato lokalita jako stvořená, ochutnat tu můžete nejrůznější místní odrůdy a navštívit hned několik vinných sklípků.
Prodlužte si třeba některý z víkendů a vyrazte si k nám s partnerem, přáteli nebo rodinou. Pobyt u nás si určitě užijete, odpočinete si a poznáte spousty zajímavých míst.

Využijte možnosti ubytování v našem útulném hotelu s přátelskou atmosférou a přijeďte si k nám odpočinout od ruchu velkoměsta.