Co všechno se dá označit za reklamní textil

Reklama k našemu životu patří, i když ji v současné době mnohdy vnímáme jako rušivý element. Ono totiž velmi záleží na tom, jak se podává, jak je vkusná, vtipná a zajímavá, a zda nám také nabízí skutečný užitek a nejde o výrobky, zboží či služby spíše na obtíž.

dětská kšiltovka

Jedním ze způsobů, jak zaujmout pozornost nevtíravě a naopak příjemně, je reklamní textil. Oblečení a oděvní doplňky jsou přece jen něco jiného, než letáky ve schránce, které obvykle jen přehlédneme a vyhodíme. Letáky nejsou tak efektivní hlavně proto, že jsou pouze na jedno použití – prostě si je přečteme, někteří z nás si vystřihnou zajímavé akční výrobky, ale po zakoupení končí leták v odpadkovém koši.

pruhovaný deštník nebo slunečník

S reklamním textilem je to jiné, tam nám může dělat radost i spoustu let.

Trička, košile a polokošile – velmi častý způsob, jak někoho obdarovat výrobkem s firemním logem nebo jiným zajímavým potiskem. Je to vždy pěkný dárek vhodný pro děti i pro dospělé.

Mikiny – patří již mezi dražší dárky, a to zejména pro zákazníky či osoby více spřízněné, o nichž víme, že budou mikinu rády nosit a přinese jim mnoho spokojených chvil.

Čepice – čepicí nezkazíte žádný prezent, jsou přenosné a v rodinách i mezi přáteli mohou kolovat. Využijete je při různých příležitostech a je to vždy milá pozornost.

Deštníky – tam pouze počítejte s tím, že u nás prší jen občas, a že se deštník vytahuje ze skříně spíše výjimečně. Ovšem na druhou stranu deštník na ulici je výrazný a nelze jej přehlédnout, zvláště ten, který bude pěkně vybarvený v pastelových tónech.

Speciality – potisknout či obdařit výšivkou se dá leccos, v dnešní době to neznamená technický problém a tak stačí trochu popustit uzdu fantazii a vymyslet i něco neobvyklého a vtipného, co váš protějšek osloví. Kupříkladu pláštěnky pro děti, dámské kalhotky, plavky, ponožky, sportovní čelenky, zimní čepice, rukavice a šály, šortky, pyžama a jistě vás ještě něco napadne.