Kvalitní internet je základ

Čas jde nezastavitelnou rychlostí dopředu a s ním i moderní technika a vše sní spojené. Pokud chcete mít neustálý přehled co se kde děje a co se bude dít, je zapotřebí mít kvalitní, rychlý a hlavně stabilní internet. Firma https://www.pranet.cz/, Vám nabídne levný vysokorychlostní internet a to ve verzích pro domácnost nebo pro firmy. Ať už jste živnostník, vlastníte firmu, nebo potřebujete internet pouze na domácí použití, u této firmy je vše možné.

stabilní internet

Tato firma nabízí ke svým balíčkům mnoho výhod, která se Vám během používání budou určitě hodit. Vždy se výhody liší tím, jaký balíček si zvolíte a jaký Vám bude vyhovovat. Firma nabízí také další zajímavé služby, jako je lepší TV, mobilní služby, bezdrátové připojení a mnoho dalších výhod. Mezi přednosti patří této partnerství s jinými podniky, jako je Ramirent, metrostav a další. Na internetové stránce slouží pro zákazníky mapa pokrytí sítě, kde se můžete podívat, zda vaše bydliště spadá pod daný dosah. Pokud si nebudete jisti, můžete vytočit jejich telefonní číslo, které je také uvedeno na internetových stránkách firmy.

Velkou výhodou je, že i základní balíček pro domácnost má mnoho výhod. Zdarma dostanete wi-fi router, antivirus s roční platností a v neposlední řadě také IPTV na 60 dní zdarma. To vše Vás přitom bude stát pouze 448 Kč měsíčně, což je bomba. Samozřejmostí je, že veškeré zapojení je bezplatné. V případě poruchy připojení můžete kontaktovat servis telefonicky, nebo vyplníte jednoduchý dotazník na webových stránkách.

internet je základ

Pokud se tedy rozhodujete, jaký internet zvolit v okolí Prahy, zkuste oslovit právě tuto firmu. Nejen, že získáte mnoho výhod ve formě dárků zdarma, ale hlavně se budete moct na internet spolehnout. Třeba budete spokojení natolik, že oslovíte i své přátelé, kteří si zařídí internet od této firmy také.