Pronájem dodávek a transportérů

Dodávky a transportéry, jsou jedny s nejvyužívanějších vozů, můžete se s nimi setkat snad v každém odvětví. Díky moderní technologii je možnost pořídit si dodávku s chlazením, s korbou, nebo s možností převozu až 9 osob v autě. Pokud však dodávku nemáte a zrovna potřebujete vyrazit na dovolenou ve větším počtu lidí, není nad to si jí pronajmout. Nejlevnější půjčovna dodávek Praha, se přímo zabývá pronájmem a půjčováním dodávek, přívěsů a to jak na dlouho dobý, tak na krátkodobí pronájem.

Dodávka (2)

Firma se zabývá pronájmem už dlouhé roky a jejich automobily jsou vždy ve skvělém stavu a je na ně spoleh. Díky tomu si tyto dodávky půjčují zákazníci opakovaně a jsou vždy spokojení. Využití je pouze na Vás, takže pokud potřebujete převést materiál na stavbu, nebo se chystáte stěhovat, není lepší volba, než se právě jednu z dodávek pronajmout.

Mezi výhody patří určitě plná nádrž a vždy čisté vozidlo. Tato firma také drží nejnižší ceny na trhu a máte možnost si při půjčení nechat zaparkované auto přímo u nich na firmě. Mimo to mají dodávky prémiový asistenční službu a pokud si na samotné řízení netroufáte, můžete si pronajmout také profesionálního řidiče. Po domluvě lze také vyzvednout vaší maličkost v blízkosti půjčovny a odvést na určité místo. Samozřejmostí je také zákonné a havarijní pojištění s asistencí.

Dodávka (3)

Na výběr budete mít hned z několik dodávek, u kterých je napsaná také cena pronájmu, či nosnost a skupina řidičského průkazu, se kterým lze dodávka řídit. Mimo to si můžete ke každé dodávce půjčit ještě přívěsný vozík, se kterým odvezete více věcí naráz. Dodávky lze rezervovat pomocí rychlého formuláři na webových stránkách, či telefonicky. Stačí vyplnit jednoduché informace, jako je od kdy do kdy chcete dodávku půjčit plus email a telefon s iniciály.

Pokud se tedy stále rozhodujete, jestli se Vám pronájem vyplatí nebo ne, určitě vsaďte na ano. Zaručeně nebudete litovat a přidáte se, k dalším spokojeným zákazníkům.