Když banky nepůjčí

Finanční těžkosti se někdy v životě nevyhýbají nikomu. Každý se může někdy – a klidně i nejednou – ocitnout ve více než složité situaci. A pokud ji chce vyřešit, nejednou nemá na výběr a musí si pořídit půjčku.

Jenže vzít si půjčku nemusí být v takovém případě právě jednoduché. A to proto, že jsou finanční instituce opatrné a vyžadují záruky, že jim budou finanční prostředky vráceny. A kdo takovým požadavkům nevyhoví, má smůlu.
platba kartou

Takže třeba ten, kdo má záznam v registrech dlužníků, kdo nemá dostatečně vysoké příjmy, ale naopak je třeba zadlužen i jinde a hrozí mu exekuce, nemá v bance prakticky žádnou šanci. Nevyhovuje požadavkům, které jsou na žadatele kladeny, a bankovní úředníci mu tak nevyhoví, ani kdyby chtěli sebevíc.

A proto se nejeden z našich spoluobčanů v nesnázích obrací na nebankovní sektor, kde se dá i v takovéto nezáviděníhodné situaci uspět u hypotéky https://www.hypotekybezregistru.cz/nebankovni-hypoteka/.

Zde totiž poskytovatel po žadateli žádné nezvládnutelné záruky nežádá, tady uspěje i někdo, kdo je na tom vskutku nedobře. Tady totiž stačí jenom dát coby záruku za půjčené peníze do zástavy nemovitost a mít na splácení, a nic víc. Registry tu nemusí být problém, stejně jako nízké příjmy, exekuce a podobně, nad tím vším se dá přimhouřit oko. A člověk tu tak může získat až sedmdesát procent odhadní ceny zastavené nemovitosti, které pak může mít k dispozici po velice dlouhou dobu. Může takové peníze použít na cokoliv a splácet je postupně třeba i třicet let, s výhodným úrokem a pochopitelně i možností vrátit vše kdykoliv předčasně.
dolary a kalkulačka

Nic se tu neplatí předem, ve smlouvě tu nejsou ukryty žádné záludnosti. A pokud by snad někdo přece jenom nedokázal vyhovět ani zdejším nízkým nárokům, vždy si může přivést lépe situovaného spoludlužníka a tím své šance zvýšit.

Takže se tu vždy uspět dá. A mohou tu pomoci i vám.